A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: h

Filename: controllers/stranka.php

Line Number: 23

Cotkytle

Cotkytle

COTKYTLE   HERBORTICE   JANOUŠOV   MEZILESÍ

kontakt

Obecní úřad Cotkytle 3
561 32  Cotkytle
+420 465 382 125
+420 732 366 828
starosta
+420 702 292 311
obec@cotkytle.cz
starosta@cotkytle.cz

Správce kulturního domu
732 324 390

CzechPOINT

CzechPOINT

poloha obce

poloha obce

odkazy

ZŠ a MŠ Cotkytle

GObec

Severo-Lanskrounsko

DSO

navstevalekare.cz

úvod

Zápis do základní školy

3. dubna 2019 proběhl zápis do první třídy základní školy. Po prázdninách nastoupí 4 prvňáčci. Přejeme jim ať se jim ve škole líbí.

fotogalerie


40 let volejbalu v Cotkytli

Již 40 let trvá činnost volejbalového oddílu v Cotkytli. K tomuto jubileu se budou 8. června 2019 konat oslavy tohoto výročí. Zveme všechny příznivce volejbalu, ale také občany k oslavě výročí. Pro všechny je připraven program.Velikonoční tvoření

Téma jaro s Velikonocemi velmi zaujalo společnost a sešlo se mnoho lidí. I když akce byla svolána na poslední chvíli a pouze ústním pozváním. Dospělí se pobavili, odreagovali. Mnoho maminek zjistilo, že mají hodné a moc šikovné děti. I ony samy v sobě objevily dovednosti, o kterých nevěděly. Probudily v sobě vzpomínky z dětství. Děti si vyrobily výrobky dle své libosti a kreativity, odnesly si mnoho zážitků, zkušeností a také nové poznatky do života, co vše se dá vyrobit z kousku papíru, vlny a větviček. Odnesly si, že peníze nejsou vše, stačí jen málo a dá se vytvořit mnoho krásných výrobků. Měly možnost vyrobit si hnízdo z březových větviček, zvířátka z bambulek, origami motýlka, slepičku ze lžičky, zasít obilí a mnoho dalšího. Děti byly velice šikovné a zabavily se. Všichni odcházeli domů spokojeni. Těšíme se na vás příště.

Zajímavý článek o Velikonocích je zde.Výlet do ZOO

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle pořádá dne 14. června 2019  výlet do zologické zahrady ve Zlíně-Lešná.Kroužek keramiky.

I v tomto kalendářním roce budou pokračovat kroužky keramiky.

 
archiv


webkamera

kalendář

počasí

Počasí

přístupy dnes celkem