A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: c

Filename: controllers/stranka.php

Line Number: 23

Cotkytle

Cotkytle

COTKYTLE   HERBORTICE   JANOUŠOV   MEZILESÍ

úvod

Festival sklenic

O tomto víkendu se naše paní učitelky - Kolínová, Vernerová a Šram -   a dalších 16 zástupců obcí z DSO Severo-Lanškrounsko zučastní zrcadlové aktivity k našemu jarmarku v Dolní Čermné, kterou realizuje v rámci projektu s názvem “Žijeme aktivně vedle sebe v Euroregionu Glacensis” náš polský partner Gmina Dzierzoniów. Jmenuje se “Festival sklenic” a nejen naši zástupci se zde představí se svým kulinářským - zavařovacím uměním.Zasedání zastupitelstva


Jarmark řemesel a koníčků - ohlédnutí

Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko pořádal v sobotu 15. 9. 2018 v rámci projektu česko-polské přeshraniční spolupráce s názvem "Žijeme aktivně vedle sebe v Euroregionu Glacensis" (reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0001346). Jarmark řemesel a koníčků, na kterém se představilo celkem 24 vystavovatelů a řemeslníků z celého našeho regionu.
Více zde...

Fotoreportáž


Koncer v Horních Heřmanicích

Pozvánka na koncert vážné hudby 21. 9. 2018 v kostele v Horních Heřmanicích.Výstava ve Verměřovicích

Obec Verměřovice ve spolupráci s Československou obcí legionářskou a 5. praporem polních myslivců z České Skalice Vás zvou na výstavu Od Masaryka po současnost.Kroužek keramiky

Obec Cotkytle ve spolupráci se základní školou opět otvírá kroužek keramiky.Kotlíkové dotace

Pardubický kraj vyhlásil dne 5.9.2018 již 4. výzvu na kotlíkové dotace v Pardubickém kraji.

Datum vyhlášení výzvy: 5. září 2018
Datum zahájení příjmu žádostí: 9. října 2018 (pouze elektronicky)
Datum ukončení příjmu žádostí: 10. prosince 2018 ve 12 hod.

Důležité:  Nebude podporována výměna stávajících kotlů Atmos C18S, C20S a C30S vyrobených od března 2000. Tyto kotle mají na výrobním štítku chybně uvedenu emisní třídou 1, ve skutečnosti splňují emisní třídu 3!!!

Kotlíkové dotace více zde ...


Přerušení dodávky elektřiny

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci: Cotkytle/Janoušov a Cotkytle které se bude konat: 27. 9. 2018 od 8:00 do 18:00 hod.Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html, a to 20 dnů před uvedeným termínem.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

ČEZ Distribuce, a. s.


Volby do zastupitelstva opbce

Do zastupitelstva obce ve volbách dne 5. - 6. října 2018 kandidují v Cotkytli dvě sdružení. COTKYTLE 2014 - Za další rozvoj obce a Honební společenstvo Cotkytle.

Kandidátní listina


Zpravodaj

Centrum společných služeb (CSS) při  DSO Severo-Lanškrounsko vydává 5. číslo informačního zpravodaje.

Zpravodaj č.5archiv


webkamera

kalendář

počasí

Počasí

přístupy dnes celkem