A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: c

Filename: controllers/stranka.php

Line Number: 23

Cotkytle

Cotkytle

COTKYTLE   HERBORTICE   JANOUŠOV   MEZILESÍ

úvod

Svoz směsného komunálního odpadu každou lichou středu.

Svoz směsného komunálního odpadu každou lichou středu.


Přerušení dodávka vody

Z důvodu nutné opravy havarijního stavu vodovodního potrubí bude v pátek 22. 11. 2019 v době 8.00 - 12.00 hodin přerušena dodávka pitné vody. Je možné, že oprava bude i kratší, pokud půjdou zemní a montážní práce bez neočekavaných komplikací. Za nepříjemnosti spojené s odstávkou vody se omlouváme.


Keramický kroužek

Již druhým rokem probíhá keramický kroužek. V tomto oblíbeném kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami.
Děti si zkusí možnosti tohoto materiálu, naučí se různé techniky nebo také barvení hlíny pomocí engob. Kroužek jim přinese radost, osobní uspokojení a možnost sebevyjádření. Z kroužku  si každé dítě odnese domů spoustu krásných výrobků.

fotogalerie


Mikulaš ve škole

Stejně tak, jako v několika uplynulých letech, i v letošním roce pořádá pro mateřské i základní školy členských obcí svazek mikulášskou nadílku.Mikulášská besídka

Zveme všechny malé i velké děti, jejich rodiče, prarodiče a další na Mikulášskou besídku do kulturního domu v Cotkytli dne 1. prosince 2019 od 16 hodin.Keramický kroužek

Po prázdninách byla obnovena činnost keramického kroužku. Je možné se hlásit u slečny Valentové na základní škole. Kroužek je rozdělen na dvě kategorie - kroužek pro děti a kroužek pro dospělé.
archiv


webkamera

kalendář

počasí

Počasí