Cotkytle

COTKYTLE   HERBORTICE   JANOUŠOV   MEZILESÍ

kontakt

Obecní úřad Cotkytle 3
561 32  Cotkytle
+420 465 382 125
starosta
+420 702 292 311
obec@cotkytle.cz
starosta@cotkytle.cz

Správce kulturního domu
732 324 390

CzechPOINT

CzechPOINT

poloha obce

poloha obce

odkazy

ZŠ a MŠ Cotkytle

GObec

Severo-Lanskrounsko

DSO

navstevalekare.cz

úvod

Rodinné tradice

Rok 2018 je Evropským rokem kulturního dědictví. V rámci projektu Městského evropského informačního střediska Štíty by chtěli zdůraznit důležitost předávání rodinných tradic, proto připravují několik akcí. Více v přílohách.Opakované výzva

Starostka Obce Věrměřovice vyhlašuje opakovanou výzvu na obsazení pracovního místa ředitele/ky příspěvkové organozace.Výhledy z Gansbergu

Dnešní páteční skoro jarní počasí nám dopřálo pěkné výhledy z vrchu Gansberg. Celé Jeseníky - Praděd, Keprník, Smrk i polská Czernica. Kralický sněžník, Buková hora.

I tyto ledopády najdeme v katastru obce foto1, foto 2, foto 3

Fotoalbum


Domáci rozhlasy

Žádáme občany, kteří dali na obecní úřad Cotkytle své nefungující domácí rozhlasy k opravě, aby si  je vyzvedli zpět po opravě.


Celní úřad upozorňuje

Pro zvýšení obecného povědomí o zákonné povinnosti při příležitostném prodeji alkoholických nápojů podle §14 zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek (protikuřácký zákon) v době konání kulturních akcí, zveřejňujeme toto oznámení. Jde o prevenci před případnými sankcemi, které vyplývají z pozdního oznámení nebo neoznámení tohoto prodeje.
archiv


webkamera

kalendář

počasí

Počasí

přístupy dnes celkem